LV EN
Par mums
fsc
Quality timber products from birch. Professional finishes and a balanced range.

SIA INERCE dibināta 1993. gadā. Ar bērza zāģbaļķu pārstrādi sāka nodarboties 1999. gadā. Mēs specializējamies bērza koka apstrādē un savu produkciju ražojam tikai no bērza. Pateicoties šai specializācijai ražojam augstas kvalitātes produciju, ņemot vērā bērza koksnes īpašības un specifiku.

Šobrīd ražojam: zāģmateriālus, mēbēļu sagataves, masīvas plātnes, audzētas plātnes, brusas, galdu un gultu kāju sagataves, ēvelētas sagataves, garumā audzētas līstes un lameles.

Galvenie noieta tirgi ir: ASV, Austrija, Dānija, Igaunija, Itālija, Kanāda, Latvija, Lietuva, Polija, Slovēnija, Somija, Ungārija, Vācija, Zviedrija uc.

 

Lai nodrošinātu labāko produkcijas un pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem, pastiprinātu uzmanību pievēršam darbinieku kvalifikācijas pilnveidošanai.

 

empty

 

 

Īstenots ERAF projekts „ Dalība Latvijas kokapstrādes uzņēmumu tirdzniecības misijā Šanhajā”

 

SIA „INERCE” 2015.gada 29.oktobrī noslēdza līgumu Nr. L-ĀTA-15-3417 ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru (LIAA) par projekta īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Projekta mērķis: piedalīties LIAA rīkotā  tirdzniecības misijā Latvijas kokapstrādes uzņēmumiem Šanhajā, Ķīnā un konferences "China Global Wood Trade Conference" (GWT China) ietvaros kontaktbiržā tikties ar bērza mēbeļu sagatavju iepircējiem no Ķīnas.

empty

SIA INERCE ir noslēdzis 16.02.2018 līgumu Nr.SKV-L-2018/56 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

empty